Czy Galaxy Z Flip5 to odpowiedni telefon do robienia selfie?

Idealne selfie może być w Twoim zasięgu! Twórz kreatywne fotografie i dziel się nimi w social mediach bądź przesyłaj bliskim oraz znajomym. Poznaj składany smartfon Galaxy Z Flip5. Czy wiesz już, czym jest tryb Flex oraz pod jakim kątem najlepiej robić zdjęcia? Zdradzimy Ci, które funkcje warto poznać, jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcia wyglądały po prostu świetnie!

 

Co warto wiedzieć o Galaxy Z Flip5?

Galaxy Z Flip5 to propozycja od marki Samsung. Telefon ten już na samym wstępie przyciąga uwagę ciekawym designem. Nie tylko mamy do wyboru różne warianty kolorystyczne, ale to, co jest tutaj szczególnie oryginalne, to kompaktowa forma.

 

Smartfon możemy złożyć i rozłożyć w dowolnej chwili. Posiada ekran zewnętrzny, który z łatwością dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Mamy tutaj również wytrzymałą baterię pozwalającą na wielogodzinne korzystanie z telefonu.

 

Galaxy Z Flip5 z 3,4-calowym ekranem Flex Window po prostu zaskakuje możliwościami. Złóż swój telefon i dalej ciesz się dostępem do ulubionych aplikacji i widżetów. Możesz także odpowiadać na wiadomości za pomocą klawiatury QWERTY, wykonywać połączenia czy po prostu sprawdzić aktualną prognozę pogody. Zewnętrzny ekran jest prosty w obsłudze i intuicyjny. 

Czy Galaxy Z Flip5 to odpowiedni telefon do robienia selfie?

 

Telefon składany a tryb Flex

Nie bez powodu telefon składany ma coraz więcej zwolenników. Ta wygodna, użyteczna forma sprawia, że urządzenie możemy z łatwością schować w kieszeni, ponieważ w takiej formie nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Wariant od marki Samsung posiada jednak wszystkie inne cechy, które wyróżniają też duże telefony, których raczej nie możemy opisać jako kompaktowe. 

 

Wielu użytkowników docenia przede wszystkim tryb Flex. Czym jest i jak działa? Doskonałym przykładem będzie pomoc w uchwyceniu kadru pod różnymi kątami i to bez użycia rąk. W dowolnym momencie możesz częściowo złożyć telefon lub postawić go pionowo, a wciąż jesteś w stanie zrobić niebanalne zdjęcie czy nagrać ciekawy materiał wideo.

 

Poznaj telefon do robienia selfie, czyli Galaxy Z Flip5

Wspomniane już robienie selfie niemal pod każdym kątem to nie wszystko, co wyróżnia Galaxy Z Flip5. Możesz również włączyć aparat za pomocą skrótu na przednim ekranie, co jest niezwykle proste i trwa zaledwie moment.

 

W tym modelu znajdziesz aparat szerokokątny, który pomaga uchwycić w kadrze jeszcze więcej z nocnych scen. Nie musisz nawet rozkładać swojego smartfonu, ponieważ wystarczające jest przesunięcie ikony aparatu w oknie Flex. A co, jeżeli chcesz zrobić doskonałe selfie i podzielić się nim w social mediach? Pstrykaj ujęcia pod każdym kątem, używając przedniego aparatu. Koniec z niewyraźnymi zdjęciami – Super Clear Lens redukuje odblaski, które mogą powstawać od jasnych świateł znajdujących się za Tobą.

 

Ale zdjęcia to nie wszystko – z Nightografią* możesz nagrywać materiały wideo, którym nie zaszkodzi utrata światła słonecznego.

 

* Galaxy Z Flip5 obsługuje nagrywanie filmów 4K. Aby obejrzeć film w rozdzielczości 4K, należy go odtworzyć na urządzeniu oferującym taką rozdzielczość.

 

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.