close
close
close
close
close

Nowe Produkty

Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty
JAK STWORZYĆ PRZYTULNE WNĘTRZE ZIMĄ?

JAK STWORZYĆ PRZYTULNE WNĘTRZE ZIMĄ?

Zimą poszukujemy niebywałego komfortu i ciepła. Jest to zrozumiałe, ponieważ gdy temperatura na zewnątrz spada, chcemy się rozgrzać i poczuć w domu przyjemną, przyjemną atmosferę. Nie chodzi tylko o okrycie się kocem, ale także o stworzenie wyjątkowej atmosfery w pomieszczeniu.

Istnieje wiele sposobów na podgrzanie atmosfery w domu, a ja polecam kilka solidnych, które działają.

Po pierwsze, miękkie tekstylia. Mnóstwo poduszek na sofie sprzyja relaksowi, pozwalając przytulić się podczas czytania lub oglądania filmu.

Po drugie, ciepły, przytulny dywan. Dobrym pomysłem jest trzymanie kilku na sofie lub fotelu, a gdy w pokoju się ochłodzi, każdy w rodzinie może się nimi nakryć. Do wyboru mamy dywaniki wykonane z włókien naturalnych, takich jak bawełna czy wełna, lub dywany akrylowe (bardzo miękkie) wykonane z różnych mieszanek bawełny i akrylu. Łączą w sobie właściwości bawełny, takie jak odporność na mechacenie i rozciąganie, z miękkością i łatwością prania akrylu.

szara ażurowa latarnia i czarne dodatki w salonie

Aby stworzyć komfortowe warunki w pomieszczeniach, nie można zapomnieć o różnego rodzaju lampionach i świecznikach. Zimą, gdy na dworze szybko robi się ciemno, rozświetlają dom i pomagają stworzyć przyjemną atmosferę. Istnieją duże lampiony wykonane z drewna lub metalu, które można postawić na podłodze, na przykład przy oknie lub kominku, lub małe lampiony na stole lub komodzie. Gdy na dworze jest zima, nigdy nie ma zbyt wielu lampionów.

Świece zapachowe to także świetny sposób na stworzenie zimowych szarości. Nie tylko mienią się w świetle, ale też pięknie pachną.

stolik kawowy i poduszki dekoracyjne na kanapie

Ponieważ żyjemy w klimacie zimowym, gdzie bardzo brakuje światła, warto zwrócić uwagę na odpowiednie oświetlenie w domu. Jedna górna lampa to za mało. Lepiej użyć innego źródła światła. Lampy stołowe, kinkiety i sznury bawełnianych lamp miskowych wprowadzają nastrojową atmosferę. Światła umieszczone lub zawieszone w różnych częściach pomieszczenia pozwalają oświetlić wybrane części pomieszczenia i wydobyć jego piękno i wystrój.

Aby wnętrze wyglądało komfortowo, najlepiej zastosować ciepłe żarówki o temperaturze barwowej 2700-3200 K. Kupując żarówki do domu, zwróć uwagę na to, co jest napisane na opakowaniu.

Zostaw odpowiedź