close
close
close
close
close

Nowe Produkty

Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty
Dekoracje wielkanocne - Zaprojektuj swój dom na Boże Narodzenie

Dekoracje wielkanocne - Zaprojektuj swój dom na Boże Narodzenie

Dekoracje wielkanocne - Udekoruj swój dom na święta

 

Kto nie lubi pisanek lub szczęśliwego zajączka wielkanocnego? Ich samodzielne przygotowanie i obecność w sklepach świadczy o nadchodzących co roku świętach. Uwielbiamy moment, w którym możemy zacząć urządzać nasz dom i poczuć w nim niesamowity klimat, często bezpośrednio związany z nadejściem wiosny.

W tym czasie nie ma chyba nic przyjemniejszego niż planowanie, jak pięknie udekorować świąteczny stół i jak sprawić, by atmosfera była prawdziwie świąteczna i wiosenna. Ważne jest, aby dodatki, które wybieramy do dekoracji naszego domu czy mieszkania, pasowały do ​​preferencji i stylów wnętrz członków rodziny. Wszyscy wiemy, że kupowane przez nas ozdoby wielkanocne są w duchu święta tzw. Jak widać, nie moglibyśmy bez nich żyć w naszym domu!

Wielkanoc, przede wszystkim długo oczekiwana wiosna. Wtedy wszystko ożywa, nabiera rozmachu i koloru. Pogoda na te święta nie zawsze nas rozpieszcza, dlatego warto zadbać o odpowiednią i prawdziwą wiosenną dekorację apartamentu. Pamiętaj, Wielkanoc to właściwie najważniejsze święto w roku. Te święta symbolicznie oznaczają przebudzenie do życia.

popularne dekoracje wielkanocne

Pierwszym charakterystycznym symbolem, który przychodzi na myśl w kontekście Wielkanocy, jest jajko, popularny symbol życia. Na naszej stronie nicehome.pl znajdziesz wszelkiego rodzaju pisanki, które pięknie ozdobią nasz świąteczny stół. Zdobienia występują w różnych formach, mniejszych i większych. Są to jajka wykonane głównie z ceramiki. Oferujemy również piękne podgrzewacze do jajek, czyli piękne jajka z zajączkami wielkanocnymi.

Ale pamiętaj, Wielkanoc to nie tylko jajka! To także króliki lub pisklęta, świeżo wylęgnięte z jaj. Nie można więc przejść obojętnie obok talerza w kształcie koguta, czy porcelanowego królika, który można postawić na komodzie. Co więcej, ich mniejsze wersje doskonale nadają się również do dekoracji talerzy wielkanocnych.

Baranki kojarzą nam się również z dekoracjami wielkanocnymi. Oprócz tradycyjnej jagnięciny przyrządzanej z cukru lub masła, na świątecznym stole warto też postawić taką niejadalną ozdobną jagnięcinę, razem z królikami i kurczakami.

pięknie zaaranżowany stół jadalny

Tym, którzy w te święta nie odmawiają swojej wyjątkowej ceramiki, możemy polecić piękne talerze i dzbanki z kwiatowymi nadrukami. W końcu do Wielkanocy wszystko powinno być kolorowe, prawda? Pięknie prezentują się z różnymi ażurowymi koszami, te talerze dodają pikantnego i słodkiego akcentu w pomieszczeniu, w którym siedzą.

Trudno wyobrazić sobie ten sezon świąteczny bez pysznych ciast i słodyczy. Podawać na pięknych ceramicznych lub szklanych foremkach do ciasta, które dodatkowo ozdobią stół. Świetnie wyglądałby na nim również świąteczny tort z lukrem!

Jeśli ktoś chce serwować babeczki oprócz tradycyjnych świątecznych dzieci, wyjątkowy wielowarstwowy metalowy talerz będzie idealny. Ich delikatna konstrukcja wycięcia i biały kolor doskonale wyeksponują małe babeczki w kolorowych papierowych babeczkach.

Z drugiej strony, wszelkiego rodzaju bombonierki świetnie nadają się do przechowywania cukierków. Od kształtu króliczka do całkiem dużego, może pomieścić zarówno kolorową złotą czekoladę, jak i małe domowe ciasteczka. Taka bombonierka byłaby świetną ozdobą świątecznego stołu. Jeśli chcesz, możesz włożyć do środka kolorowe pisanki, a nawet małe bukiety wiosennych kwiatów.

Zostaw odpowiedź