okrycia-wierzchnie-outlet
MM6 Maison Margiela...
Cena 652,60 zł -70% Normalna cena 2 175,34 zł
close
close
close
close
okrycia-wierzchnie-outlet
2ND Puffer Płaszcz
Cena 293,93 zł -60% Normalna cena 734,81 zł
close
categories

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Kategoria: Akcesoria do serwowania

25 produkty

Seans 1-12 z 25 pozycja(s)

Aktywne filtry

Akcesoria do serwowania

Naczynia do serwowania dań, przystawki i przekąski do jadalni

Jadalnia obok kuchni lub pomiędzy kuchnią a salonem to najważniejsze szczególne miejsce dla ludzi. Siedzieliśmy tutaj ciesząc się własnym towarzystwem i jedząc razem pyszne jedzenie. Przeważnie jadalnie składają się z centralnie umieszczonego stołu i wygodnych krzeseł lub foteli. Oprócz naczyń na stole bardzo ważne są również sztućce. Niemal każdy dom może znaleźć gadżety wchodzące w jego skład. Sztućce postawimy obok sztućców. Im większa rodzina, tym więcej takich zestawów jest potrzebnych. Noże, widelce, łyżki, łyżeczki powinny być łatwo dostępne. Podstawowe zestawy zawierają 12 lub 24 sztuki, ale sztućce można również dokupić osobno.

Jemy oczami

Talerz pojawia się w sposobie serwowania. Świetnie sprawdzają się, gdy chcemy podać kanapki, pączki czy tarty. Słodycze w postaci ciast i ciasteczek układamy na talerzu. Kiedy myślimy o cieście, myślimy również o cieście, kremowych babeczkach i pysznych tubkach bitej śmietany. Zgadza się. Takie przysmaki trzeba odpowiednio wyeksponować. Idealnie sprawdzą się do tego szklane panele na wysokich nogach. Byłoby wspaniale, gdyby taki talerz był zacieniony. Bardzo przydatne na letnich imprezach. Jeśli jesteśmy miłośnikami dobrego sera to powinno być na gustownej desce. Wykonany zostanie ze specjalnie wyselekcjonowanego kawałka naturalnego drewna. Zdarza się, że do talerza przymocowane są specjalne noże do krojenia i serwowania sera. Przemyślana konstrukcja posiada specjalną szufladę na nową szufladę, montowaną na talerzu lub z funkcją obrotowego przesuwnego dysku.

Powszechnym elementem służącym do przenoszenia przyborów z kuchni do jadalni jest taca, płaska płyta z lekko uniesionymi krawędziami i uchwytami na dwóch krótkich bokach. Szczególnie przydają się przy serwowaniu dań w małych miseczkach. Aby zaimponować naszym gościom, w karafce serwujemy napoje i alkohole. Wykonane są z przezroczystego szkła i mogą mieć różne kształty. Karafki szklane tworzą piękną oprawę dla szlachetnych alkoholi. Alkohol pozostawiony w szklanej butelce nie straci smaku, ponieważ wyposażony jest w profesjonalny szklany korek.

Na stole w jadalni nie powinno zabraknąć drobnych akcesoriów. Do odpowiednich butelek wystarczy wlać olej i ocet. Pojemnik z octem i olejem posiada pompkę. Dzięki niej spryskujemy naczynia wybranymi dodatkami. Przez większość czasu zestaw do przypraw w płynie jest umieszczany na wspólnym stojaku. Kiedy przychodzi czas na jedzenie, pięknie prezentują się na stole. W zestawie pojemników do przechowywania znajduje się również patelnia na masło. W tym przypadku istnieje również szereg różnych rodzajów dań maślanych. Wykonane są ze szkła, ceramiki lub porcelany. Posiadają ozdobne uchwyty oraz miseczki do masła z nożami. Do posiłków dostarczamy również sól i pieprz, aby każdy mógł doprawić do swoich upodobań. Solniczka i pieprzniczka mogą występować w klasycznej formie butelki, być może w postaci kotka, psa, flaminga lub okazjonalnie - Mikołaja.