okrycia-wierzchnie-outlet
MM6 Maison Margiela...
Cena 652,60 zł -70% Normalna cena 2 175,34 zł
close
close
close
close
okrycia-wierzchnie-outlet
2ND Puffer Płaszcz
Cena 293,93 zł -60% Normalna cena 734,81 zł
close

Filtrowanie według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Kategoria: Artykuły do przechowywania, pojemniki

5 produkty

Seans 1-5 z 5 pozycja(s)

Aktywne filtry

Artykuły do przechowywania, pojemniki

Pojemniki na żywność i do magazynowania

Pojemniki na żywność to standardowe wyposażenie każdego domu. Szklane lub plastikowe słoiki, zestaw pojemników różnej wielkości, ozdobne pudełka do przechowywania to tylko niektóre z opcji, które z pewnością znajdziesz w swojej kuchni. Jeśli uważasz, że czegoś Ci brakuje, koniecznie sprawdź oferty QuickOutlet!

Przejrzymy nasze produkty zaczynając od pojemników na żywność, co jest szczególnie przydatne dla tych, którzy przynoszą lunch lub lunch do pracy. Ponieważ pojemnik jest dobrze uszczelniony, zminimalizujesz ryzyko rozlania się sałatki lub innego jedzenia do torby lub plecaka. Wybierając pudełko do tych celów warto zwrócić uwagę na modele z dodatkowymi zatrzaskami, tzw. zatrzaskami. Kolejną świetną cechą jest odporność na ciepło, która pozwoli podgrzać obiad w kuchence mikrofalowej. Wybierając plastikowe pojemniki na żywność, pamiętaj, że szklane pojemniki rodzą się z tą funkcją.

Pojemniki magazynowe Kolejną szeroką kategorią produktów są pojemniki używane do przechowywania żywności, takie jak te używane do produktów luzem. Jeśli denerwujesz się otwieraniem opakowań płatków śniadaniowych, mąki, ziarna lub ryżu, wybierz szklany pojemnik ze stylową drewnianą pokrywką, taki jak Grand Cru. Upewnij się, że kupowane pudełko jest hermetyczne i hermetyczne, dzięki czemu produkt dłużej zachowa świeżość.

W przypadku świeżo wyremontowanej kuchni posiadanie pod ręką zestawu naczyń kuchennych na pewno się przyda. Przyprawy są zwykle produkowane w słoikach tej samej wielkości, ze stojakiem lub bez. Z kolei na cukier, kawę czy herbatę są większe pojemniki ozdobione napisami mówiącymi, co jest w środku. Trzeci typ pojemnika posiada pudełka o różnych rozmiarach, dzięki czemu można łatwo dostosować jego pojemność do planowanego produktu.

inne pojemniki do przechowywania

Sklep QuickOutlet oferuje również pojemniki na żywność w nieco innych rozmiarach, rozmiarach i zastosowaniach. Należą do nich wysokie pojemniki Bodum lub Vical do wykorzystania jako pudełka na ciastka oraz butelki z zapięciem w kształcie łuku, idealne na domowe soki. Pamiętaj jednak, że ten system zamykania nie jest hermetyczny, a jeśli chcesz zaopatrzyć się na zimę, wybierz tradycyjne zamknięcie orzechowe.

Pojemniki na żywność i projektowanie

Wybierając pojemniki do kuchni, zwracaj uwagę nie tylko na funkcję, ale także na to, jak pasują do wnętrza. W sklepie QuickOutlet znajdziesz produkty do klasycznej minimalistycznej kuchni, a także produkty na klimatyczne drewno, radość i kolor. Jeśli masz już przybory kuchenne, dopasuj do nich nowe pojemniki, a unikniesz efektu bałaganu i uzyskasz spójny design.